Geri İade Koşulları

GERİ İADE KOŞULLARI

Geri Ödeme Ile Ilgili Hususlar:

Müsterilerimiz hiç bir neden göstermeksizin hizmet başlangıç tarihlerinden itibaren 7 gün içerisinde ücret iade talebinde bulunabilirler.

Hizmet başladıktan sonra, teknik ekibimiz tarafından yapılmış herhangi bir script kurulumu, full backup taşıması, manuel yedek kurulumu veya burada belirtilmemiş olan herhangi bir teknik destek sunulmuş ise açılmış olan hesap geri iade garantisi'nden çıkar ve teknik destek hizmeti verildiği için 15TL tutarı altındaki ödemeler için geri ödeme yapılmaz. 15TL üzerindeki ödemeler için ise 15TL tutarı kesilerek ödeme iadesi yapılır. Kesinti yapılmış olan ücret teknik destek ücretidir.

Geri ödemeler sadece yıllık ve üzeri ödemesi yapılan hosting hizmetleri için geçerlidir. Domain, tasarım, çeşitli destek hizmeti ve kurulum hizmetleri, vps, vds, lisans vb. hizmetlerde ücret iadesi yoktur. Eger satin almis oldugunuz hizmetiniz içinde hosting ve domain de varsa iade yapilirken domain kayit ücreti ödemis oldugunuz tutardan kesilip iade yapilacaktir. Geri iade özelligi windows ve linux hosting için geçerlidir.

Geri iade islemi bizim tarafimizdan onaylandiktan sonra en geç 7 is günü içerisinde gerçeklesecektir.