Hostmatik

Sizin için oluşturulmuş E-Posta güvenliği

Gelen kutunuzun kontrolünü geri alın

Gelen E-posta Filtreleme

Ağınızı koruyun

Spam ve Virüsleri, ağınıza erişmeden önce ortadan kaldırın

8.00TL/mo/domain ile başlayan fiyatlarla
Daha fazla bilgi Satın Al

Giden E-posta Filtreleme

İtibarınızı koruyun

Ağınızda bilmeden gönderilen Spam ve Virüsleri önleyin

8.00TL/mo/domain ile başlayan fiyatlarla
Daha fazla bilgi Satın Al

E-posta Arşivleme

Yedekleme ve Uyumluluk

Asla bir e-postayı kaybetmeyin ve yasal uyumluluk açısından e-posta veri bütünlüğünü sağlayın

31.00TL/mo/domain ile başlayan fiyatlarla
Daha fazla bilgi Satın Al
Powered by

Gelen kutunuza gelmeden önce yaklaşık% 100 virüs, kötü amaçlı yazılım ve istenmeyen postaları engelleyin

Gelen e-posta filtreleme size bu avantajların hepsini veriyor...

Rekabetçi fiyatlarla Tam Gelen kutusu koruması
Son derece hassas filtreleme
Kolay yapılandırma
Gelen e-posta sürekliliğini ve yedekliliği arttırın
Çeşitli raporlama seçenekleri
E-postanız üzerinde tam kontrol sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu arayüz
İş verimliliğini arttırır
Herhangi bir posta sunucusuyla uyumlu

SpamExperts Gelen Filtresi Neden Seçilmelidir?

Gelen E-posta Filtreleme, gelen tüm e-postaları filtrelemekte ve bu tehditler ağınıza ulaşmadan önce spam ve virüsleri ortadan kaldırmakta ve neredeyse %100 doğruluk oranına sahiptir. Kapsamlı kontrol paneli, tam kontrol altında kalmanızı sağlar. Dahası, e-posta sunucunuz kapalıysa, e-postanız sıraya alınacaktır. Kuyruğa atılan e-postalara, gelen e-posta devamlılığınıza ekleyerek web arayüzü üzerinden erişilebilir, okunabilir ve yanıtlanabilir!

Neden profesyonel bir Gelen Filtreye ihtiyacınız var?

BT ağ tehditleri riskini ortadan kaldırın. Gelen Kutunuz her gün istenmeyen toplu posta ile dolup taşıyorsa bu, profesyonel bir Gelen Filtresi çözümü gerekliliğinin bir işaretidir. Gelen Kutunuz için tam koruma alın ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine elveda deyin!

Nasıl çalışır

Domaininiz Gelen Filtre'ye (otomatik olarak) dağıtılır ve filtreleme etkinleştirildikten sonra, e-posta SpamExperts filtreleme bulutunu geçecektir. Gelen e-postalar gerçek zamanlı olarak analiz edilir ve taranır. Hiçbir eğitim veya konfigürasyon gerekmez ve her şey kutudan çıkar. Spam olarak algılanan herhangi bir mesaj karantinaya taşınırken spam olmayan e-posta sunucunuza gönderilir. Karantina, kullanıcı dostu SpamPanel'de, e-posta raporlarıyla veya doğrudan e-posta istemciniz üzerinden izlenebilir. Spamla başa çıkmada boşa harcanan zamana son! Tam kontrolünüz devam ederken enerjinizi iş görevlerine odaklayın.

Giden e-posta filtreleme size bu avantajların hepsini veriyor...

Artık kara listeye düşmek yok
Markanızın ve BT sistemlerinin itibarını koruyun
Kara listeden çıkarma ile ilgili maliyetlerden kurtulun
Giden e-postanın sürekliliğini ve dağıtımını arttırın
İş verimliliğini arttırın
Kötüye kullanım yönetilebilirliğini geliştirin

Giden filtreleme nedir?

Giden E-posta Filtreleme, BT altyapılarının itibarını korumak ve giden tüm e-postalarınızın gereken yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için hayati öneme sahiptir. Bu profesyonel çözüm spam ve virüslerin ağınızı terk etmesini ve IP (lerinizin) nin bir daha kara listeye alınmasını önleyecektir. Üstelik, SpamExperts Giden Filtresi, ele geçirilen hesapları ve kilitlenen spam kullanıcılarını tespit etmek için raporlama ve araçlar sunar.

Neden ona ihtiyacınız var?

Ağınız, şimdiye kadar bilginiz olmadan spam e-postalar gönderdi mi? Ağ zayıflıkları nedeniyle, neredeyse herhangi bir cihaz, giden SMTP'yi iletmek üzere ele geçirilir ve spam veya kötü amaçlı yazılımların ağınızdan siz bilmeden gönderilmesine izin verilir! Bu nedenle, profesyonel bir Giden Filtresi çözümü için yatırım yapmanız önemlidir. Şirketinizin itibarını koruyun, spam gönderen kişinin ağınızı terk etmesini engelleyin ve e-postanızın daima gitmek üzere geldiğinde kara listeye alınmasını önleyin.

E-posta arşivleme size tüm bu avantajları verir...

Gelen & Giden E-posta Filtrelemeyi içerir!
Bir daha asla e-posta kaybetmeyin!
Yasal uygunluğun sağlanması
BT sistem performansını iyileştirin
Kullanıcı dostu veri koruma yönetimi
Eklenen e-posta süreklilik, günlük kaydı desteği ve kolay yeniden teslimat
Sıkıştırılmış, şifrelenmiş ve güvenli arşiv

E-posta Arşivleme

E-posta Arşivleme daha sonra erişmek için gelen ve giden tüm e-posta mesajlarını korur. Kaybedilen veya yanlışlıkla silinen e-postaları kurtarmak, denetim yanıtını hızlandırmak, fikri mülkiyet e-postalarını ve eklerini güvenli hale getirmenin yanı sıra, dava halinde "e-Delil" amaçlı olarak kullanmak da harika bir yoldur.

Neden ona ihtiyacın var

Umutsuzca geçen yıl gönderilen önemli bir e-postayı arıyorsunuz, ancak onu bulamayacak gibi görünüyorsunuz ve bunun sonucu olarak para cezası ya da önemli bir ticaret anlaşması kaybediyorsanız? Bunu profesyonel bir E-posta Arşivleme çözümü ile önleyin. E-posta Arşivleme, tüm e-postaların güvenli bir yedeklenmesini korumak ve yasal olarak uyumlu olmak için kritik bir araçtır.

Aynı zamanda, e-posta alışverişi adli gücü olduğu ve yasal olarak bağlayıcı olduğu için, e-posta uyumluluğu kuruluşlar için son derece önemli bir husustur. Bu nedenle, bazı endüstrilerde tüm e-posta iletilerinin güvenli bir yedeklenmesini korumak ve yasal olarak uyumlu olmak zorunludur.

Kaydolun ve Başlayın

Ürün SeçinEkstra Seçenekler

Mevcut değil
8.00TL/mo 8.00TL/mo 16.00TL/mo 31.00TL/mo

Sık Sorulan Sorular

Nasıl çalışır?

E-posta SpamExperts aracılığıyla yönlendirilir, akıllı kendi kendine öğrenen sunucuları aracılığıyla spamı size ulaşmadan önler.


Filtreleme ne kadar doğru?

Her gün milyonlarca e-postanın işlenmesi sayesinde, e-posta filtrelerimiz% 100 doğrulukla endüstri lideri bir orana sahiptir.

Engellenen iletileri kurtarabilir miyim?

Evet, günlük arama, karantinaya alma ve diğer birçok araçla kapsamlı bir kontrol paneli, sistem üzerinden geçen tüm e-postaların durumunu kontrol etmenize olanak tanır.


Kurulum ne kadar sürüyor?

Kurulum hızlı, otomatiktir ve birkaç dakika içinde e-postanızın korunması ve çalışması sağlanacaktır.

E-posta Arşivleme Nedir?

Günümüzde e-posta çok önemli; arşivleme e-postaları güvenli bir şekilde saklanıyor, böylelikle ekstra güven ve huzur ortamı sağlanıyor.


Ne kadar e-posta saklayabilirim?

E-posta Arşivleme varsayılan olarak 10GB sıkıştırılmış e-posta depolama birimini içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ek 10GB lisanslar eklenebilir.

Powered by WHMCompleteSolution

Bizi Takip Edin