Hostmatik

SSL Sertifikaları

Sitenizi güvenli hale getirin ve ziyaretçilerinize güven & itibar sağlayın.

Doğrulama seviyenizi seçin

Domain Doğrulama (DV)

Basit Güvenlik

Birkaç dakikada çıkarılır, Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için ideal

Satın Al

Kuruluş Doğrulama (OV)

Güçlü işletme seviyesi SSL

Sertifikaya firma kimliği dahil, şirket web siteleri için ideal

Satın Al

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Maximum Koruma & Güven

Yeşil adres bar & kuruluş ismi gösterilir, e-ticaret için ideal

Satın Al

Emin değil misiniz? Tüm sertifikaları görüntüle

SSL nedir?SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde aktarılacağını sağlar. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanır ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcı web tarayıcılarında asma kilit görüntüleyecektir.

Tüm SSL sertifikaları verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullanmasına rağmen, sağladıkları güven ve doğrulama seviyesi değişir. Standart SSL (Domain Doğrulama) Sertifikalar, SSL sertifikasının en kolay ve en yaygın türüdür. OV ve EV Sertifikaları sertifika alan şirketin veya kuruluşun kimliğini, son kullanıcılara daha fazla güven veren, kimlik doğrulamasını da yapar.

EV Sertifikaları en üst düzeyde doğrulama ve güven sunar ve şirketin veya kuruluşun adını yeşil olarak adres çubuğunda gösterecektir. Bu, izleyicilerin ziyaret ettikleri siteyi onaylamak için ek adımlar attığını bilebilecek kısa ve görsel bir yöntemdir; bu nedenle, büyük şirketlerin ve kuruluşların çoğunun EV sertifikaları seçmelerinin nedeni budur.

Tarayıcılar değişiyor, hazır mısınız?

HTTPS aracılığıyla sunulmayan Web sayfaları, Google Chrome ve Mozilla Firefox'ta 'güvenli değil' olarak işaretlenecektir. Web siteniz bunlardan biri olabilir mi?
Dünyanın en popüler tarayıcıları olarak bu, küresel internet trafiğinin yaklaşık %70'ini etkileyecek ve diğer tarayıcı şirketleri de bunu takip edecek.
 • Comodo Positive SSL

  Positive SSL sertifikaları teknik açıdan aynı veya daha güçlüdür, katma değerli özelliklere sahiptir ve rakiplerinden daha az maliyetlidir. Web sitesine giren ve web sitesinden işlem hacmi daha az olduğunda ve web sitesi bir varlık doğrulamasını gerektirmediğinde - Positive SSL en iyi çözüm olabilir. Positive SSL, tarayıcı uyumluluğunun % 99.9'unu garanti eder.

  35TL/Yıl
  başlayan fiyatlarla
 • Comodo Positive SSL Wildcard

  Positive SSL Wildcard, alan adı onaylı bir Sertifikadır, katma değerli özelliklere sahiptir ve rakiplerinden daha az maliyetlidir. Tüm alt alan adlarıyla beraber bir domaini 128/256 bit ile şifrelemek ve bu domaine bağlı tüm web sitelerini korumak için doğru çözümdür. Positive SSL Wildcard, tarayıcı uyumluluğunun % 99.9'unu garanti eder.

  253TL/Yıl
  başlayan fiyatlarla
 • RapidSSL

  RapidSSL® Sertifikaları, müşterilerinizin işlemlerini 256 bit'e kadar veri şifreleme ve site kimlik doğrulamasına kadar güvenlikte tutmanıza yardımcı olur. Otomatik domain kontrolü doğrulaması ile kayıt yoluyla bir sertifika satın alın ve hız kazanın. En iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalardır. Masraflarımızı düşürmüyor ve tasarrufları size veriyoruz.

  34.33TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Web sitenizi hızlıca güvenli hale getirin. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve yayınlama işlemi ile, QuickSSL Premium SSL sertifikanızın alınması birkaç dakika alır. Bundan sonra sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolay. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

  166.67TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • GeoTrust True BusinessID

  İş sınıfı SSL daha iyi. İşletmeniz için SSL güvenliğini seçme konusunda çok fazla seçeneğiniz var. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinize sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikalarını güvenilir bir sertifika yetkilisinden almanız için güvenliğini ciddiye aldığınızı bildirir.

  225.00TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • Symantec Secure Site

  Uygun maliyetli koruma ve endüstride güç tanımlama olanağına sahip olun. Güvenlikteki ilk adresten. 256-bit şifrelemeye kadar işlem yapmayan ve / veya dahili sitelerinizi koruyun. Yapman gereken daha fazla harcama yapmadan.

  1152.50TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • Symantec Secure Site Pro

  Tüm sitenizin güvenliğini ECC şifreleme ve proaktif güvenlik açığı değerlendirmesi ile güçlendirin. Alabileceğiniz en güçlü şifreleme için işlemlerinizi, verilerinizi ve iletişimlerinizi ECC, RSA ve DSA algoritmaları ile koruyun.

  2468.33TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik ifadesi yapın. EV'li GeoTrust® True BusinessID (Genişletilmiş Doğrulama), SSL sertifikaları arasında mevcut olan en üst düzey kimlik doğrulamasını görsel olarak teyit eden birinci sınıf iş güvenliği SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk hepsini söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğu yeşile döndüğünde gerçekten farkeder ve kuruluş alanı, işletme adınız ile GeoTrust arasında dönüşüm başlar.

  433.00TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • Symantec Secure Site EV

  Her ziyaretinizin her saniyesinin korunduğunu hatırlatan görsel hatırlatmalarla güvencenizi sitenize ve güvenliğinize ekleyin. Ziyaretçilerinize, işlemlerinin RSA ve DSA algoritmaları ile korunduğuna dair görsel güvence verin. Hepsi tek bir sertifika ile.

  2587.50TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • Symantec Secure Site Pro EV

  En gelişmiş şifreleme algoritmasını görsel güvence ipuçlarıyla birleştirerek, güven için bir soru sormayın. Müşterilerinizi, 256 bit şifreleme ve 3 algoritma ile koruyun; ayrıca, gerçekten sitenizde olduklarını görsel olarak kanıtlayın.

  3785.00TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Sertifikaları, * .alanadiniz.com'a bir düşük maliyetli SSL sertifikası vererek birden çok alt domaine sahip olmanıza yardımcı olur. Müşterilerinizin kişisel verilerini 256-bit şifreleme ile koruyun. Otomatik domain denetimi doğrulaması, site kimlik doğrulamasını bir esinti haline getirir. RapidSSL'de, ihtiyaç duyduğunuz SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.

  318.67TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Sertifika yönetimini, bir Joker sertifika kolaylığıyla basitleştirin. GeoTrust® True BusinessID joker sertifikalar, tek bir sertifikada birden çok alt alana sahip olmanızı sağlar; böylece yönetim süresi ve maliyeti azaltılır. İster şirketinizin ana sayfası veya posta sunucunuzun ana makine adı olsun, hassas bilgilerin korunması sizin amacınızdır - ve bizim de hedefimiz.

  1060.67TL/yr
  başlayan fiyatlarla
  Daha fazla bilgi

SSL Sertifikası Nedir?

SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde aktarılacağını sağlar. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanır ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcı web tarayıcılarında asma kilit görüntüleyecektir.

Neden SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları, internetin önemli bir parçasıdır. Bilgisayarınızla bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği gibi bir doğrulama sağlarlar.

Farklı SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikaları esas olarak 3 ana seviyede bulunmaktadır. Domain Onaylı (DV), Kuruluş Onaylı (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, Comodo, RapidSSL, GeoTrust ve Symantec'in bir sertifika vermek için istediği ve doğruladığı bilgilerle ilgilidir. Yüksek sertifika düzeyleri daha fazla bilgi gerektirir ve çoğunlukla tarayıcı çubuğunda görüntülenir. EV SSL örneğin tarayıcı çubuğunu yeşil renkte çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için ziyaretçilere kuruluş adını görüntüler.

Çevrimiçi Web Güvenliği'ndeki en güvenilir markalardan SSL sertifikaları satıyoruz

           

Powered by WHMCompleteSolution

Bizi Takip Edin